درباره ما

درباره شرکت پترگان

آشنایی بیشتر با شرکت یزدان پترگان آریا


شرکت پترگان بر خلاف تمام شرکت ها که هدف آنان تجارت و سود می باشد این شرکت سعی دارد بیشتر به اشتغال جامعه روستایی فکر نماید تا رسیدن به سود صرف و متناسب با ظرفیت محل و علاقه و توان فرد شغل  مورد نظر را برای وی ایجاد نماید.

شرکت یزدان پترگان آریا، با هدف معرفی پتانسیل های موجود در مناطق روستایی و جهت کمک به راه اندازی کارگاه های کوچک برای ایجاد اشتغال و بکارگیری جوانان مستعد جویای کار در سال ۱۳۹۶ تاسیس و راه اندازی شد و در سال ۱۳۹۸ وارد پارک علم فناوری شهرستان قائنات استان خراسان جنوبی گردید.

این شرکت در کنار کار و رونق تولید با عقد قرارداد با سازمان های مردم نهاد، تلاش نموده است سهمی را در کاهش آسیب های اجتماعی ایفا نماید و بر خلاف بسیاری از شرکت هایی که تنها هدف آنان تجارت و سود محض می باشد با بکارگیری جوانان صادق و دلسوز روستایی ، تاکنون توانسته است علاوه بر تولیدمحصولات با کیفیت و متنوع ارگانیک در راستای طرح پویایی روستایی فستا( فرهنگ ، سلامت ، تعلیم و تربیت ، اشتغال) گام هایی بزرگی در جهت ایجاد اشتغال جامعه ی روستایی بردارد.

آشنایی بیشتر با شرکت یزدان پترگان آریا


اشتغال بدون وام از بانک برای بسیاری در کشور ما به یک رویا تبدیل شده است اما این شرکت ثابت کرد که می شود بدون منابع بانکی نیز اشتغال ایجاد نمود کما اینکه تاکنون تمام مشاغلی را که ایجاد نموده بدون استفاده از وام های بهره دار بانکی بوده است.
بطور معمول جاهایی که این شرکت جهت ایجاد اشتغال ورود می کند، مناطقی هستند که دارای ضریب محرومیت بالایی بوده و از درآمد بسیار پایینی برخوردار می باشند.
همچنین شرکت پترگان هرماه قسمتی از درآمد فروش محصولات خود را صرف ایجاد اشتغال و کمک به جامعه نیازمند می نماید تا شرافت خانواده های بی بضاعتی که توان ، انرژی و پتانسیل کار در آنان وجود دارد لکن صرفا بخاطر عدم استطاعات مالی قادر به ایجاد آن نیستند حفظ و بتواند به این اقشار کمک نماید

درباره پترگان

تیم شرکت پترگان


تیم پترگان با استفاده از به روزترین امکانات و تجهیزات و جهت کمک به رونق کشاورزی و اشتغال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

محصولات پترگان
جابر میری مدیر عامل
مدیرعامل شرکت پترگان
محصولات پترگان
جعفری مدیر کنترل کیفی
مسئول کنترل کیفیت محصول
محصولات پترگان
ستارمنش متخصص فضای مجازی
کارشناس کامپیوتر و متخصص فضای مجازی و تبلیغات
محصولات پترگان
نوروز نژاد کارشناس فروش
کارشناس فروش شرکت پترگان
محصولات پترگان
حسین میری متخصص تغذیه
کارشناس طب سنتی و اسلامی